Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Woźniki

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Woźniki

Woźniki,wielkopolskie

6 750 000 zł642 m² 10 514,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 445 m²

Ekskluzywny dom z prywatnym basenem. Dom, który działa na zmysły. Architektura nagradzanego architekta Leszka Kalandyka. Dom, który powstał nie z potrzeby posiadania, lecz z potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Woźniki

Woźniki,śląskie

219 000 zł142 m² 1 542,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Woźni k o powierzchni około 142 m2, położony na działce o powierzchni 1280 m2, usytuowany w spokojnej i kameralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

62 000 zł690 m² 89,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu z szybkim dojazdem do większych miejscowości? Ta oferta to idealne połączenie ciszy, zieleni i wygodnej lokalizacji. Oferujemy trzy działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Woźniki,śląskie

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:744 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkalnego zlokalizowanego w sercu Woźnik, przy ul. Dworcowej. To doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł6 066 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę przemysłową tuż obok autostrady A1 w miejscowości Woźniki, gminie Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł985 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 985m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Woźniki

Woźniki,śląskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:819 m²

Biuro nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż nowoczesny, pasywny domy zlokalizowany w miejscowości Czarny Las / Woźniki woj. śląskie, gm. Woźniki. Dom zostały wybudowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 271 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł972 m² 90,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo dobra lokalizacja! - tuż przy granicy lasu - Piasek, gm Woźniki - ul. Bukowiecka Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woźniki

Woźniki,wielkopolskie

275 000 zł3 760 m² 73,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Doskonała lokalizacja pod zabudowę mieszkaniową - idealna propozycja dla inwestora lub osób planujących budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna działka w Woźnikach. Wymiary umożliwiają praktyczne zagospodarowanie całości. Zapewnienia dostaw wody i prądu. Możliwość zabudowy siedliskowej. Parcele z perspektywą dotacji.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł11 035 m² 57,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Woźniki, gmina Tomice, powiat wadowicki Oferujemy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 110 arów w miejscowości Woźniki. Działka usytuowana jest w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 360 m² 102,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren produkcyjno-usługowy o powierzchni 6360 m2 stanowiący działki numer 1344 i 1345, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem 8b-pu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Woźniki

Woźniki,łódzkie

555 000 zł456 m² 1 217,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwoma murowanymi budynkami : 3 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 237 metrów kwadratowych oraz 2 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 217 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Woźniki,śląskie

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Teren niezabudowany położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Woźniki

Woźniki,małopolskie

250 000 zł110 m² 2 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w latach 50-tych XX wieku. Dom położony jest na działce o powierzchni 2825 mkw, poza budynkiem mieszkalnym, na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Woźniki

Woźniki,śląskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Woźnikach, powiat lubliniecki Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 50 m z tarasem 40 m , położony na działce 850 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 233 m² 60,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 1233m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Woźniki,śląskie

799 000 zł400 m² 1 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje unikalną ofertę nieruchomości, idealną dla osób poszukujących funkcjonalnego miejsca do zamieszkania oraz prowadzenia działalności w samym sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Woźniki,śląskie

665 000 zł12 700 m² 52,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna - woźniki! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 12 700 m2 w Woźnikach - powiat Lubliniecki. Dojazd drogą gminną (asfaltową). Betonowe słupy.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł3 345 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarny Las, woźniki, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działki o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

99 720 zł1 108 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 1108m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 007 m² 84,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: w kształcie prostokąta wymiary 28,8m.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł14 911 m² 14,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarny Las, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działka w kształcie prostokąta, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Woźniki,śląskie

111 886 zł916 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które szukają działki pod budowę domu w spokojnym otoczeniu. Oferta sprawdzi się również jako inwestycja z potencjałem na przyszłość. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł10 670 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Woźnikach. Piękne zielone miejsce z możliwością zabudowy zagrodowej. Zapewnienia dostawy wody i prądu. Dobra inwestycja pod kątem lokalizacji węzła autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł11 971 m² 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł6 700 m² 220,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 699 m² 87,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: w kształcie prostokąta wymiary 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Woźniki

Woźniki,wielkopolskie

8 938 890 zł66 214 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6,62 ha, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, idealnej pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Woźniki,śląskie

5 400 zł2 700 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Nieruchomość obejmuje rampę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Woźniki

Woźniki,śląskie

143 081 zł12 812 m² 11,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości pawła maciejskiego (pesel:   , będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 879 m² 98,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

800 000 zł8 480 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada wydane Warunki Zabudowy (wz) w dwóch wariantach: na jeden dom marzeń lub na inwestycję z 8 budynkami. Aktualnie trwa proces podziału geodezyjnego nieruchomości: -Zakup całej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

3 699 000 zł37 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na swoją inwestycję ? Mamy to czego szukasz! Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok.3,7 ha znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Dom parterowy Z poddaszem I pomieszczeniami gospodarczymi, garażem I stodołą. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

189 000 zł1 476 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok 38 m x 38,5m > powierzchnia 1.476m2, > bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

90 000 zł832 m² 108,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu przy mało ruchliwej ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 832 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

299 000 zł265 m² 1 128,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym 265 m2, działka 1300 m2, koziegłowy. Oferta na wyłączność - wgn Nieruchomości Zawiercie Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woźniki +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Woźniki,śląskie

665 000 zł12 700 m² 52,36 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij