Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Woźniki

Woźniki, śląskie

  • 143 081 zł
  • 12 812 m²
  • 11,17 zł/m²

Zdjęcie

Syndyk

Skontaktuj się

Działka rolna Woźniki

Woźniki, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

143 081 zł

12 812 m²

11,17 zł/m²

Działka rolna Woźniki

Zaktualizowane: 19 maja 2026

143 081 zł 12 812 m² 11,17 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 143 081 zł (11,17 zł/m²)
  • Działka: rolna, 12 812 m²
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OBWIESZCZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI PAWŁA MACIEJSKIEGO
(PESEL:   , BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ NIEPROWADZĄCĄ
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Syndyk masy upadłości dłużnika w osobie Pawła Maciejskiego, będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym (...)

Agent

Syndyk

32 308 00...

32 308 00 00

32 308 00 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Syndyk

32 308 00...

32 308 00 00

32 308 00 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: